Spływ Polonia Technika na rzece Delaware

 In Kronika

Tradycyjnie już, jak w latach ubiegłych Stowarzyszenie Inżynierów Polskich w Ameryce – Polonia Technica zorganizowało spływ, wartko płynąca rzeką Delaware, dla osób preferujących aktywny wypoczynek, świeże powietrze, dobra zabawę oraz rzeczowa dyskusji.

Tego roku spora grupa uczestników w ilości 56 osób postanowiła z uśmiechem, śpiewem i dobrym humorem, którego nie potrafił zepsuć nawet padający podczas spływu deszcz, płynąc na pontonach, kajakach oraz canoe z wartkim nurtem rzeki.

Po przeszło trzech godzinach aktywnego spływu w kroplach deszczu, jak by na życzenie i ku uciesze wielu uczestników, zaświeciło słoneczko aby osuszyć zmokniętą odzież. Było ciepło, wesoło, a przy płonącym ognisku i słonecznej pogodzie, pieczone kiełbaski, ciasta, rożne napoje i inne smakołyki smakowały wszystkim wybornie. Dobra atmosfera towarzyszyła nam przy ognisku w trakcie ciekawych rozmów i dyskusji, jak również w powrotnej drodze do domu. Zostały zawiązane nowe znajomości i przyjaźnie, które miejmy nadzieje zaowocują w przyszłości wspólnymi imprezami.

Serdecznie dziękuję wszystkim za odział w spływie oraz wyśmienita zabawę a w szczególności pragnę podziękować głównemu organizatorowi i naszemu drogiemu Seniorowi Chesterowi Tobiasz za wspólne zorganizowanie imprezy. Zapraszam do oglądania fotografii z naszego spływu i udziału w następnych imprezach organizowanych przez PT, tym bardziej, ze zbliżamy się do obchodów jubileuszu 70-lecia naszej organizacji, które odbędą się w maju 2011 roku.

Sprawozdanie przygotował: Ryszard Bąk

Zdjęcia z tej wspaniałej imprezy można oglądać w naszej wirtualnej galerii.

Recommended Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search